19 Ekim 2018 Cuma

HALK VE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

2013-06-25 - 19:01
HALK VE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BELEDİYE BAŞKANI SADAK
HALK VE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye Başkanı Selim Sadak Halk ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Siirt Belediyesi yönetimi tarafından esnaf ve halkın sorunlarını yerinde tespit etmek, belediye bünyesinde yapılan ve yapılacak hizmetler konusunda görüş alış verişinde bulunmak amacıyla başlatılan esnaf ve halk ziyaretleri devam etmekte.

Ziyaretler kapsamında dün de Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve birim amirleri ile birlikte, Doğan ve Batı Mahallerinde bulunan esnaf ve yurttaşları ziyaret etti. Sadak ve beraberindekiler ziyaret kapsamında ilk olarak Doğan Mahallesinde bulunan Mithat Öktüren, Veysi Oran ve Zekeriya Çelik caddelerinde bulunan esnafı ve yurttaşları ziyaret ettikten sonra Batı Mahallesinde bulunan 913 sokak ve tarihi ŞEYHLER Çarşısında bulunan esnaf ve yurttaşları ziyaret etti. Ziyaret kapsamında son olarak Cumhuriyet Caddesinde bulunan esnaf ve yurttaşları ziyaret eden Sadak ve beraberindekiler ziyaret süresince esnaf ve yurttaşların sorunlarını dinleyerek belediye bünyesinde yapılan ve yapılacak olan hizmetler konusunda görüş alış verişinde bulundular.

Siirt Belediyesi yönetimi tarafından esnaf ve halkın sorunlarını yerinde tespit etmek, belediye bünyesinde yapılan ve yapılacak hizmetler konusunda görüş alış verişinde bulunmak amacıyla başlatılan esnaf ve halk önümüzdeki günlerde kenttin diğer mahallelerinde devam edeceği belirtildi.Bu Haber 958 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

Belediye Haberleri Kategorisine Ait Diger Haberler

GEÇMİŞ DÖNEMİN TÜM BORÇLARINI ÖDEYECEĞİZ REKTÖR ERMAN´A NEZAKET ZİYARETİ SENDİKALI OLMAK İSTİYORLAR SİİRT BELEDİYESİNE HACİZ! HATALI KARARINDAN DÖNDÜ GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ 4 KM LİK YENİ İÇME SUYU HATTI PARKLARDA GÜZ DÖNEMİ AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMASI 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ ÇEVRE VERGİSİNDE SON GÜN 29 KASIM SİİRT BELEDİYESİNİN 2014 YILI MALİ BÜTÇESİ İMAR KÜLTÜRÜ OLUŞMASI LAZIM FIRIN VE LOKANTALARDA ZABITA DENETİMİ MEZARLIKLARDA DÜZENLEME İŞ ADAMLARINA YATIRIM ÇAĞRISI SİİRT BELEDİYENİN 2014 MALİ YILI BÜTÇESİ HASSASİYET İÇİN ÖDÜL DÖNEMİ ÖĞRENCİLER ÇEVRE TEMİZLİĞİ KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLECEKLER DAHA TEMİZ BİR SİİRT İÇİN EL-ELE YENİ OTOGAR BİNASI İÇİN ÇARŞAMBA GÜNÜ TEMEL ATILACAK DİYALİZ HASTALARINI ZİYARET BELEDİYEDEN, MUHTARLARA BİLGİSAYAR TEKRAR FAALİYETE SOKULDU ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR CAZİBE MERKEZİ OLDU 121 YAŞINDAKİ HASAN GEZER BELEDİYENİN İFTAR ÇADIRINA İLGİ ÇÖP KONTEYNIRLARI DEZENFEKTE EDİLDİ 25 OTOBÜS HHATI ALACAK 4 YENİ ARAÇLA GÜÇLENDİRDİ SİİRT BELEDİYESİNİN ÖDENEKLERİNE KONULAN BLOKE KALDIRILDI İLK İFTARDA DUALAR KALICI BARIŞ İÇİN AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE HİBE EDİLDİ SICAK ASFALT ÜRETİMİNE BAŞLANDI RAMAZAN DENETİMLERİ BAŞLADI BARIŞA HAMALLIK YAPAMAYA DEVAM EDECEĞİZ ORHAN DOĞAN KENT PARKI HALK VE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR HAŞERELERLE MÜCADELE! ELEKTRİK DİREKLERİ ÇİÇEK AÇTI!

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com