14 Kasım 2018 Çarşamba

DİKA GENEL SEKRETERLİĞİNE TABİP GÜLBAY SEÇİLDİ

2012-04-24 - 01:54
DİKA GENEL SEKRETERLİĞİNE TABİP GÜLBAY SEÇİLDİ

Dicle Kalkınma Ajansının 20 Nisan 2012 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Genel Sekreterliğe oybirliğiyle Tabip Gülbay seçildi.

11 Mart 2012 tarihinde boşalan Ajans Genel Sekreterliği görevine yapılan başvurular arasından Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları değerlendirmeler sonucunda adaylardan Tabip Gülbay’ı oybirliğiyle Genel Sekreter seçtiler. Genel Sekreterlik görevinin boşaldığı tarihten bu yana Ajansın Genel Sekreter Vekilliği görevini icra eden Gülbay, Kalkınma Bakanlığı’nın kararı onaylamasının ardından asaleten Genel Sekreterlik görevine atanacaktır.

Yönetim Kurulu tarafından oybirliğiyle Genel Sekreter seçilen Gülbay yaptığı açıklamada “Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Batman Valisi Sayın Ahmet Turhan olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyelerine beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum” dedi. Ajansı aldıkları yerden daha ileriye taşımak için sonuna kadar gayret edeceklerini belirten Gülbay “Önümüzdeki dönemde bölgemizi özellikle Avrupa Birliği Fonlarından faydalandırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Öncelikli hedeflerinin başında bu uluslar arası fonlardan yararlanmak olduğunu söyledi.

Seçilmesinin ardından Yeni Genel Sekreter Gülbay Ajans personeliyle yaptığı kısa bir değerlendirme toplantısında “Büyük bir sorumluluk aldığımız bu görevde Allah bizleri mahcup etmesin” diyerek yeni dönem için başarı temennisinde bulundu.Bu Haber 6784 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

STK Kategorisine Ait Diger Haberler

YENİ TİCARET KANUNU ANLATILACAK DİKA GENEL SEKRETERLİĞİNE TABİP GÜLBAY SEÇİLDİ DİKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BATMAN´DA YAPILDI İL KALKINMA KURULU TOPLANTILARI YAPILDI KESK´TEN SAHTE SENDİKA UYARISI SİİRT, BEM BİRSEN SENDİKA ÜYELERİNDEN, VALİ MUSA ÇOLAK´A NEZAKET ZİYARETİ KESK ŞUBELER PLATFORMU SİİRT ŞUBESİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI MERTER PLATFORMU, SİİRT´E DESTEKLERİNİ SÜRDÜRECEK BAŞARILI KOBİLER VE GİRİŞİMCİLER ÖDÜLLENDİRİLECEK SİİRT KADIN HAKLARI PLATFORMU YÜRÜDÜ 2011 YILI TEKNİK DESTEK UYGULAMALARI BAŞLADI KOSGEB 2012 YILINDA 422 MİLYON DAĞITACAK GREVSİZ TOPLU SÖZLEŞME, TOPLU SÖZLEŞMESİZ SENDİKA OLMAZ! ULAŞTIRMA SEN SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ´NE NAİM BATUR ATANDI EĞİTİM BİR-SEN SİİRT ŞUBESİNİN AÇIKLAMASI

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com