19 Eylül 2018 Çarşamba

SİİRT HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

2013-10-02 - 06:21
SİİRT HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

“Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında topluma fiziksel aktivite konusunda alışkanlık kazandırması amacıyla 03 Ekim 2013 Perşembe günü (yarın) saat 15.30’da Tolga Ocakbaşı Önünden Sancaklar İlköğretim Okuluna kadar yürüyüş yapılacaktır.


Bu Haber 4639 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

Sağlık Kategorisine Ait Diger Haberler

HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU SİİRT HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU KURTALAN DEVLET HASTANESİ´NDE İLK KEZ GUATR AMELİYATI KURTALAN DEVLET HASTANESİNE 4 UZMAN HEKİM ATANDI SİYAH POŞET VE GAZETE KÂĞIDINA HAYIR KAMPANYASI 3-4 EKİM DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ 1-7 EKİM EMZİRME HAFTASI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERLERİ EĞİTİM VE SINAV DUYURUSU SİİRT´TE SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİLİNÇLENDİRİLDİ SICAKLAR KONUSUNDA HALK UYARILDI JAPON DOKTORLARININ YÖNTEMİYLE AMELİYAT DEVLET HASTANESİNE 15 UZMAN HEKİM ATANDI POLİSLER DÜN DE KAN VERDİ! SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU FONKSİYON TEST CİHAZI ALINDI HAYALİ HASTA GİRİŞLERİ İLE VURGUN! SAFRA KESESİNDEN 278 TAŞ ÇIKTI SİİRT´E İMPLANT YAPILAMAZ MI? AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERLERİNE EĞİTİM VERİLECEK SİİRT DEVLET HASTANESİ´NE 9 UZMAN DOKTOR ATANDI. KAPALI YÖNTEMLE BÖBREK TAŞLARI AMELİYATLARI DAMACANALARDAKİ VE PET ŞİŞELERDEKİ SULAR KONTROL EDİLİYOR MU OKULLARIN YEMEKHANE VE KANTİNLERİ ARALIKSIZ DENETLENİYOR SİGARA DENETİMLERİ SÜRÜYOR DÜNYA HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLANIYOR 8 MAYIS DÜNYA TALASEMİ GÜNÜ AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ SORUNLARINIZI ALO170´E SORUP, ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com