12 Aralık 2018 Çarşamba

´TİTANİK ORKESTRASI´ SİİRT´TE SAHNELENECEK

2012-05-02 - 00:54
´TİTANİK ORKESTRASI´ SİİRT´TE SAHNELENECEK

Diyarbakır Devlet Tiyatrosu ''Titanik Orkestrası'' oyununu Siirt'te de sahneleyecek.

Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün halkı tiyatroyla buluşturmak amacıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında ''Titanik Orkestrası'' oyununu 07 Mayıs Pazartesi günü Saat:20.00'de Kültür Merkezinde sahne alacak.

Hirsto Boyçev'in yazdığı, Hüseyin Mevsim'in çevirdiği ve Zurab Sıkharulıdze'nin yönettiği "Titanik Orkestrası" adlı oyun, bir insanın umudunu yaşamak veya kaybetmek arasında seçenek sunan ve bir şıkkın seçildiğini konu alıyor. Ali Çelik, Uğur Çınar, Ozan Hafızoğlu, Pelin Tozkoparan ve Fatih Yurdakul'un rol aldığı bir perdelik oyun.

Diyarbakır Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan ''Titanik Orkestrası'' oyunun biletleri Kültür Sineması gişesinden temin edilebilecek.Bu Haber 5604 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

Turizm Kategorisine Ait Diger Haberler

´TİTANİK ORKESTRASI´ SİİRT´TE SAHNELENECEK 36. TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BUGÜN START ALIYOR 36. TURİZM HAFTASI BAŞLIYOR FUARLARIN ÖNEMİ ALTINOLUK´TAN UMRE SEMİNERİ

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com