14 Kasım 2018 Çarşamba

AMATÖR SPOR KULUPLERİ YANINDA MİLLİ SPORCULARA DA DESTEK VERECEK

2013-01-05 - 03:37
AMATÖR SPOR KULUPLERİ YANINDA MİLLİ SPORCULARA DA DESTEK VERECEK

Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç, 2012 yılında Avrupa, Balkanlar ve Türkiye’de birçok branşta derece yapan milli sporcumuz Adem Aykut, Antrenör Levent Obuz ile birlikte, Vali Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret etti. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün yaptığı faaliyetler ile ilgili bilgi veren Olgaç, İl genelinde 16 branşta hizmet verdiklerini belirterek, “Çeşitli spor dallarında ilimizi temsil eden sporcularımız, hem ulusal hem de uluslararası başarılara imza atıyorlar. Müdürlüğümüz nezdinde çalışan antrenörlerimiz ve tüm sporcularımızın planlı ve programlı çalışmaları devam edecektir. Sayın Valimizin teşkilatımız ve sporcularımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Vali Aydın ise yaptığı konuşmasında, “Siirtli sporcularımızın başarıları bizleri gururlandırmaktadır. Adem Aykut kardeşimizin, Türkiye Ümitler Judo Şampiyonasında, Türkiye ikincisi olması ve Balkan Şampiyonasında birinci olması önemli bir başarıdır. 2013 yılında yapılacak olan Avrupa ve Dünya şampiyonasında, kendi kilosunda ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek, büyük bir başarı elde edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

İl genelindeki tüm sporcularımıza malzeme yardımında bulunacaklarını ve özelikle milli sporcularımıza her türlü desteğin sağlanacağını belirten Vali Aydın, Valilik ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, tüm sporcularına her zaman destek vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 

Konuşmasının ardından Vali Aydın, milli sporcu Adem Aykut’a bir saat hediye ederek, başarılarının devamını diledi. Bu Haber 1984 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

Gençlik ve Spor Kategorisine Ait Diger Haberler

AMATÖR SPOR KULUPLERİ YANINDA MİLLİ SPORCULARA DA DESTEK VERECEK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜN FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR HAYATIM SPOR, SPORUM HAYATTIR GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN DUYURU GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN DUYURU YAZ SPOR OYUNLARI

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com