12 Aralık 2018 Çarşamba

3 BİN ÖĞRENCİYE GİYECEK RAĞITILDI

2014-01-04 - 16:09
3 BİN ÖĞRENCİYE GİYECEK RAĞITILDI

Türkiye Markaları adı altında bir araya gelen “Birleşik Markalar Derneği”nin gönderdiği kışlık giysiler, Siirt'te ihtiyaç sahibi öğrencilere, Vali Ahmet Aydın'ın da katıldığı törenle dağıtıldı.

Siirt öğretmen evinde yapılan dağıtım törenine katılan Vali Ahmet Aydın, bazı öğrencileri kendi elleriyle giydirdi.

Birleşik Markalar Derneği ve yardımda bulunan firmalara teşekkür eden Vali Aydın,  “İlimizde eğitim gören 3 bin ihtiyaç sahibi öğrencimize öğrencilerin hem ayakkabı hem beden numaralarına göre hediyeleri geldi. Bugün öğrencilerimizin sevincini hep birlikte paylaşıyoruz. Eğitim bizim için her zaman birinci önceliğe sahiptir. Eğitim konusunda ilimizin yakaladığı başarı grafiğini daha da yükseltmek için birçok proje uyguluyoruz. Uzun vadede bunun meyvelerini hep birlikte göreceğiz.” diye konuştu.

Vali Aydın öğrencilerle de tek tek sohbet ederek çok çalışmaları konusunda uyarılarda bulundu ve eğitimin önemine değindi.

Dağıtım törenine Vali Ahmet Aydın, Milli Eğitim Müdürü Enis Önen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Mehmet Nesim Barlas, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Bu Haber 4675 Defa Okundu
Bu Haberi Paylaş

YORUM EKLE

 

 
  Ad Soyad
 

Yorum

       İsim Yazılmayan Yorumlar Onaylanmayacaktır.
   

YORUMLAR

Güncel Haberler Kategorisine Ait Diger Haberler

3 DİLDE HİZMET VERİYOR VALİ AYDIN, STKLARI ZİYARET ETTİ İŞ KAZASINDA YARALANMA KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU KADER ERTEM OLAYI İLE İLGİLİ BİN 200 KİLO KÜFLÜ TAVUK İMHA EDİLDİ SİİRT´İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJE SİİRT BİR SES VER DERNEĞİ ÖĞRENCİLER BUGÜN KARNELERİNİ ALACAKLAR BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 38,5 MİLYON TL AKTARILACAK ŞÜPHELİ PAKET PANİĞİ TÜM BEL SENDEN BAŞKAN SADAKA PLAKET KİMESİZ ÇOCUKLAR, VALİ KONAĞINDA SİLAH VE MÜHİMMAT BULUNDU ÜÇ DİLLİ MEHTERAN KURTALAN´DA SİLAHLI KAVGA ERUH YÖRESİNDE MÜHİMAT ELE GEÇİRİLDİ FUHUŞ OPERASYONU SERTİFİKALARI VERİLDİ SANIKLARA 23 YIL CEZA EMEKLİ OLDULAR ADINI KADER KOYMUŞLAR TARIM EĞİTİM-ÖĞRETİMİNİN 168. YILI SİİRT FISTIĞININ BİLGİSAYARLI GÖRÜ SİSTEMİ KADER ERTEN OLAYINA MÜDAHİL OLACAK SİLAHLA ÖLDÜRÜLMÜŞ BULUNDU HALK EĞİTİM VE TOPLUM MERKEZİ ESKİTİLMİŞ KILIÇ SAHNELENDİ 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ ELEKTRİKLERİNİ KESMEK KONUSUNDA TAVİZSİZ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ MEVLİD KANDİLİ İDRAK EDİLDİ MEVLİD KANDİLİ MESAJI SİİRT ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI MENENGİÇ KAHVESİ KAN DAVALILARINI BARIŞTIRDI SOUTHERN ÜNİVERSİTELERİ SİİRT´TE 3 BİN ÖĞRENCİYE GİYECEK RAĞITILDI ETİN UCUZLAMASI GEREKTİĞİNİ SAVUNUYOR

Çok Okunanlar

Çok YorumlananlarHABER YORUMLARI

KUR´AN-I KERİMİN IŞIĞINDAN ÖĞÜTLER (ADEM)´DE AŞURE ETKİNLİĞİ 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK 23 NİSAN BU YIL SİİRT´TE FARKLI KUTLANACAK SİİRT ÜNİVERSİTESİ TAŞINIYOR ŞİİRLER YOĞURT FESTİVALİ VALİ MUSA ÇOLAK, GÜL AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU SiiRT ´DELi REMZi´NiN CENAZESiNDE BULUŞTU BAYKAN´DA PİŞMANİYE ÜRETİMİ!

Anketler

Sitemizin Yeni Tasarımını beğendiğiniz mi?
Evet
Hayır
Kararsızım
Kötü

Gunluk Gazeteler

Copyright © 2011 SiirtteHurriyet.com